Untitled-7

מהו אימון?

טליה אלדור

טליה אלדור

בוגרת אוניברסיטת הרווארד, מאמנת עסקית ואישית, מאסטר בטכניקת ה-NLP ועובדת בשיטת תרפיית קו הזמן לשינוי מהיר ואפקטיבי של אמונות מגבילות ורגשות שליליים כמו כעס, פחד, עצב, וכו'. כמו כן, מאמנת להרזייה ללא דיאטה.

הצהרת ייעוד בפגישה אחת!

האם אתה מאמין שלכל אחד יש תפקיד ייחודי למלא עלי אדמות? יש אנשים שיש להם תחושה עמוקה לגבי הייעוד שלהם, ויש כאלה שעדיין אינם מחוברים לייעוד שלהם.
כיום, ניתן בפגישה אחת של כשעה וחצי, להתחבר להצהרת הייעוד שלך!
התחברות לייעוד שלנו מאפשרת לנו לחיות חיים בעלי משמעות וסיפוק.
וכשאדע מהו הייעוד שלי, מה זה יאפשר לי?

– עוגן של יציבות – מגדלור לפעול לאורו
– סדר וכיוון
– מעבר מהיענות לצרכים להגשמת ערכים
– מקור השראה ומשמעות
– כלי לקבלת החלטות ובחירות
– מקור אנרגיה
– תחושת סיפוק והגשמה – כשאתה חי את הייעוד שלך אתה יודע שאתה מסונכרן עם עצמך ועם הסובב אותך- אתה במיטבך!
מציאת כיוון מספק בעבודה – אנשים רבים הולכים לעבודה כי הם צריכים, לא כי הם רוצים. כשאתה יודע מהו הייעוד שלך, העבודה שלך יכולה להיות ביטוי של מי שאתה באמת!

 

חיים מלאי הגשמה, התרגשות ושמחה מצפים לך כשתתחבר לייעוד שלך!
הייעוד שלך כבר בתוכך – הוא פשוט מחכה לך שתגלה אותו ותתחבר אליו!!!

 

אימון להרזייה ולאורח חיים בריא ללא דיאטות

חשבת פעם איך זה שיש כאלה שהם רזים מטבעם? איך זה שיש אנשים שאינם מתעסקים באוכל, בכמה לאכול, מתי לאכול, אינם עסוקים בדיאטות, בספירת קלוריות, בתפריטים, במה מותר ומה אסור לאכול ובכמה הם שוקלים?
היית רוצה לחשוב ולהתנהג כמוהם?
עכשיו זה אפשרי !
בשנים האחרונות, חקרו ובדקו את האסטרטגיות של אנשים רזים מטבעם, ומצאו שניתן ללמוד איך לשנות את החשיבה וההרגלים ולחקות את החשיבה וההרגלים של אנשים רזים טבעית. כן, זה ניתן ללמידה, וזו שיטה חדשה של הרזייה ללא דיאטות, ללא תפריטים, ללא תחושת קיפוח או מסכנות.
הקילוגרמים פשוט נושרים מעליהם כשהשינוי הוא בחשיבה. כי דיאטות לא עוזרות , ההיפך הוא הנכון– הם המתכון הבטוח להשמנה חוזרת ולמעגל קסמים מתסכל של עליות וירידות במשקל!
אני מזמינה אותך לאימון להרזייה דרך הראש בצורה בטוחה, שיש בה איכות חיים ורווחה רגשית ומנטלית, ללא דיאטות , תפריטים מגבילים והגבלות..

אימון מנהלים

אימון מנהלים הוא תחום ייחודי שאתגרים רבים בצידו. כשאני עובדת עם מנהלים בעסק קטן או בארגון גדול, האימון עומד על כמה יסודות:
קודם כל, כדי שתוכל לתפקד בצורה הטובה ביותר כמנהל, נוודא שאתה בסנכרון ב- 4 מימדים: הפיזי, המנטאלי, הרגשי והרוחני.
נבדוק איך אתה מתפקד מול המנהלים שלך, במה אתה נמדד?
מה נדרש ממך כמנהל?
איך אתה מול הארגון? מול העובדים שלך? מול הלקוחות?נבדוק את שלושת קודקודי הניהול:
מנהל – איך אני במיטבי כשאני מנהל? מה נדרש ממני כמנהל? איזה יכולות, מיומנות ניהול וכישורים יש לי ואיזה עלי להמשיך ולפתח?
מאמן- איך אני מתפקד מול הכפופים לי? איך אני מתנהל מול המנהלים שלי?
מוביל- איך אני מוביל ומנהיג? איך אני יוזם, יוצר חזון ומציב מטרות מדידות ולוקח את היחידה שלי או את כל הארגון איתי קדימה?
במהלך כל האימון לא "נדגור" על מה שלא עובד, אלא נשאל מה אפשרי עכשיו? מתוך המקום הזה נפתח שדה חדש של אפשרויות כדי שתוכל למצות את הכישורים, המיומנויות והיכולות שלך ולחוש סיפוק והגשמה מקצועית ואישית..

אימון הוא דרך ממוקדת מטרה שמאפשרת להשיג תוצאות ברורות ומדידות בזמן קצר.

אימון הוא תהליך משותף שבו אקשיב לפער בין המצוי לרצוי בחייך ואסייע לך למתוח את היכולות שלך כדי שתגיע במהירות וביעילות לתוצאות אותן אתה מבקש להשיג.

כדי להשיג תוצאות, תידרש למחויבות לתהליך, כלומר, רק אם תיקח אחריות על חייך ועל התוצאות שאתה רוצה לקבל ותפעל כדי לקדם את עצמך לקראת המטרות שלך, גם אם לא תמיד נוח לך, גם אם לא תמיד קל, גם אם יש לך אלף סיבות למה לא לעשות… רק אז תוכל באמת להגשים ולהשיג את מה שאתה רוצה.

האימון מתמקד בהווה ובעתיד ולא מנסה לתקן בעיות מן העבר. העיסוק המרכזי הוא בשינוי שאתה עומד לחולל ולא במה שהביא אותך למקום הנוכחי.

סידרת אימונים נמשכת בין 10-12 מפגשים, 3 חודשים לערך. המפגשים, שאורכם כשעה, מתקיימים אחת לשבוע או אחת לעשרה ימים. ישנה אפשרות גם לערוך שיחות אימון טלפוניות. מניסיוני, זה עובד מצוין.

הייחוד באימון איתי הוא שילוב ידע, טכניקות וכלים שיסייעו לך להשיג תוצאות במהירות ובאפקטיביות.

על מנת להצליח באימון נעבור מספר שלבים:

קודם כל נבנה את מערכת היחסים בינינו: נבנה מערכת אמון עם מטרה משותפת.

נזהה את ערכי היסוד שלך. כדי לבסס שינוי חשוב שתהיה מחובר למי שאתה, חשוב שתחדד מה חשוב לך בחיים, מהם הערכים שלך שבהם תדבוק בכל מצב. אלה הם אבני היסוד שלך, המגדלור שלאורו תצעד גם אם הדרך חשוכה לעיתים.

מיפוי המצב הקיים – נמפה היכן אתה היום, מהם המקומות שבהם אתה מצליח והיכן אתה פחות שבע רצון, היכן אתה מרגיש תקיעות, מהם הכוחות הדוחפים בחייך, מהם הכוחות הבולמים, מהם האתגרים שעומדים בפניך, ממה אתה מפחד, אילו מחשבות מנהלות אותך ועוד.

נגדיר את החזון שלך – מה החלום הפרוע שלך? אילו היה מתרחש כרגע קסם והכול היה בדיוק כפי שאתה רוצה שיהיה, איך ישתנו חייך? מה תראה? מה תשמע? איך תרגיש?

נגדיר את הצהרת הייעוד שלך – מה קורא לך? מה מדליק אותך? מה היית עושה אילו היית משוחרר ממגבלות כסף, מקום וזמן? מתי אתה חי את הייעוד שלך ומתי אתה "מזייף"? ידיעת הייעוד שלך תהווה מצפן שיכוון אותך כל חייך.

הצבת מטרות – נציב מטרה מדידה ונתקדם אליה בצעדים קטנים. בדרך נגדיר אבני דרך שיסמנו לך שאתה בדרך הנכונה.

בניית תוכנית פעולה – נבנה תכנית פעולה מהעתיד אחורה. למשל, כדי שתשיג את המטרה בעוד 3 חודשים, מה אתה צריך לעשות בעוד חודש? בעוד שבועיים? היום? לאחר מכן תתבקש לעשות משימות כדי להתקדם בהתאם לאבני הדרך שהצבת לעצמך.

האם האימון מבטיח שאצליח?

כל אבן דרך שהשגת בדרך למטרה העיקרית, היא הצלחה קטנה שתוביל אותך להצלחה הגדולה, לתחושת סיפוק ומימוש. ההצלחה תלויה בך, במחויבות שלך, בפעולות שתעשה. אני אוכל להביא אותך אל מפתן הדלת, אך אתה הוא זה שאמור לעבור דרכה.
בכל שנייה אתה יכול לבחור – להיות בצד של הסבל או לשנות, להיות קורבן של הנסיבות או לקחת אחריות על חייך.
אימון אינו קסם. הוא מורכב מעבודה ומחויבות ששכרה בצידה – מימוש עצמי, אושר וסיפוק.
אתה בוחר אם להיות צופה מהיציע על חייך, או להיות שחקן ראשי על המגרש.

איך אדע שהאימון עובד?

קודם כל תראה תוצאות בשטח ובנוסף ההרגשה הכללית משתנה. מתאמנים מדווחים על אנרגיה מוגברת, דברים זזים במהירות, שביעות רצון רבה, תחושת מסוגלות. הם מצליחים להשיג אבני דרך ומדדים ומתחילים להתקרב למטרת העל.

בדך תיצור גם הרגלים חדשים. אנשים מצליחים הם אלו שמאמצים הרגלים מועילים והופכים אותם לטבע שני. גם אם יצירת הרגל חדש נראית לך כרגע כמשימה קשה, מחקרים מראים שלוקח רק 21 יום כדי לשנות הרגל.

אז תן לעצמך הזדמנות ליצור את חייך כפי שאתה רוצה לחיות אותם!