המלצות


27 שנים איני נוהגת על אף שיש לי רשיון נהיגה – פשוט פחד נוראי מהכביש ופוביה קשה מנהיגה, ששיבשה את איכות חיי ומנעה ממני חופש.

היום, יום למחרת התהליך שעברתי איתך, נהגתי פעמיים!!! אומנם לא בכביש ראשי, אך התחושה הייתה נפלאה!!!

נכנסתי לאוטו, נשמתי עמוק , אמרתי לעצמי שהכביש הוא דרך, המכונית היא אמצעי להגיע ממקום למקום בביטחה והתחלתי לנהוג. לא היה שום תיזכור לפחד לא היה לחץ. הגעתי אפילו עד 90 100 אבל אז חזרתי ל80. יצאתי מהאוטו בהרגשה נפלאה . הרגשת ניצחון!!!
גם מחר אני מתכונת לנהוג באותו כביש וביום ראשון אנהג בכביש נוסף.

המון המון תודה. היה מאלף אתמול.
ש.צ
ברצוני להודות לך מקרב לב על שינוי עמוק ומשמעותי שהתחולל בחיי לאחרונה , בזכותך!
מאז שאני זוכרת את עצמי סבלתי מפוביה בכל מה שקשור למחטים ולזריקות.

במשך שנים נמנעתי , ככל שיכולתי, מבדיקות דם . כשכבר הייתי מכריחה את עצמי ללכת לבדיקה, הייתי נחרדת, נחלשת , חשה מועקה כבדה, לפעמים עד כדי עלפון. בכי תמיד היה חלק בלתי נפרד מהסיטואציה. הייתי מתביישת , אבל פשוט לא שולטת בדבר, בוכה כמו ילדה קטנה. חסרת-אונים. אפילו תמונה או מראה בטלוויזיה של מחט או הזרקה היו גורמים לי לתחושות קשות מאוד.

זה היה נורא, אבל חשבתי שככה זה כנראה יישאר תמיד. שזה פשוט יותר חזק ממני. לאחרונה, בגיל ארבעים, סביב עניין רפואי, נאלצתי לעבור הרבה בדיקות דם והסבל היה קשה מאוד.אני מודה שהייתי סקפטית , אבל החלטתי לנסות להתמסר לטיפולך בבחינת "מה כבר יכול להיות… לפחות אוכל לדעת שניסיתי…".
להפתעתי המוחלטת, אחרי שתי פגישות כל התחושות שתיארתי פשוט נעלמו, התפוגגו…– כלא היו.

אני כותבת לך ועדיין לא מאמינה ופשוט צוחקת אחרי בדיקת דם שעוברת בלי שום תחושות כאלה, או אחרי שאני רואה בטלוויזיה מחטים וזה פשוט לא עושה לי כלום!
זה עדיין לא נתפס מבחינתי….

אין לי מילים להודות לך.אני קוראת לכל מי שסובל מפוביה או מבעיה דומה לא להסס ולפנות אלייך כדי להיטיב באופן משמעותי את איכות חייו.

חבל על כל רגע נוסף של סבל ומועקה.
ישר כוח! תבורכי, טליה, בתבונתך ובמעשייך ומשאלתי היא שתעזרי לכמה שיותר אנשים.

שלך בהוקרה עצומה,
ר' מת"א
את המתנה הראשונה קבלתי מעצמי ביום חמישי האחרון של השנה החולפת:
שחררתי את הפחד מגלים!

לו ראית אותי בים, חוצה את קו המשברים, שוחה בגלים של דגל אדום! מתרגשת ונהנית מכל גל שבא. כל מי שראה אותי פעם בים (אין הרבה, כי לא הלכתי – יש שם גלים) יודע שזה חידוש והיפוך של °180. את הנס הזה אני חייבת לך, טליה, שבשעות ספורות שחררת אותי מפחד בן יותר מ 45 שנים.

באתי אליך עם פחד שהיה חלק ממני בערך 45 שנים. פחדתי מגלים (כמה מוזר להגיד את זה בלשון עבר!), פחד שמנע ממני רחצה בים, גם אם הוא לא מאוד סוער. מנע ממני ליהנות בחופשיות ובביטחון ממשאב כל כך זמין של כייף ושמחה. זהו פחד שסייט את לילותיי בחלומות על גלי ענק שמאיימים להציף הכול. תוך פחות משעתיים של עבודה, הדבר הכל כך ממשי וחזק, שהיה לי בן בית, שותף, הרגל, חלק ממני – הפך ללשון עבר. באת איתי לים וראית בעצמך, איך הלכתי בבטחון מול גלים פרועים (דגל אדום, ים שאף אחד אחר לא נכנס אליו). חציתי את קו המשברים, שחיתי פנימה לים, וחזרתי – צוהלת, מתרגשת, מתנשפת ומשוחררת…

אחרי שהלכת משם עוד חזרתי לים, ופגשתי בין הגלים מישהו שאמר "לראות אישה בגלים כאלו זה נדיר". או… עצום… גם התגברתי על הפחד וגם שיפרתי את מעמד האישה בנשימה אחת! סיפרתי לו שעד לפני כמה שעות לא היה שום סיכוי שבעולם שהוא יראה אותי במצב כזה, שאני אחרי טיפול ונפרדתי מהפחד – בכזו שמחה, אושר – רוצה לצעוק לכל העולם! ובאמת, מאז לא מפסיקה לספר לכולם.

תודה על מתנת יום הולדת נפלאה ביותר

מחבקת אותך חיבוק רטוב ומלוח
דגנית
הגעתי עליך לטיפול בשל חרדות בנהיגה שהתעוררו במהלך השנתיים האחרונות, דבר ששיתק את גופי ולא נתן לי מנוח.

עברתי איתך 6 שעות מדהימות של טיפול תרפיה בקו הזמן.. שבו נדהמתי לגלות שבתוך זמן קצר דברים יכולים להשתנות.

כבר באותו יום שיצאתי מהטיפול יכולתי לנהוג כאילו ולא היה דבר מעולם. היום קמתי עם תחושה של רצון אדיר לשינוי… כבר ב5 וחצי בבוקר התחלתי לעשות הליכה של כחצי שעה לבד עם עצמי, היה נפלא!!
לאחר מכן נסעתי לעבודה עם מוזיקה (מה שמזמן לא יכולתי לסבול…) היה כיף לא רגיל.
אני מרגישה טוב וכיף בזכותך!!

היום אני כותבת לך לאחר שבועיים מאז הטיפול, החיים חוזרים למסלולם אני מאושרת ונהנית מכול יום שעובר פתחת בפני עוד המון דרכים ומחסומים שחסמתי בחיי . חשוב להזכיר שבמהלך השנים ניסיתי לטפל אצל מטפלים אחרים כמו פסיכולוגים,שלא נתנו מענה מיידי כמו הטיפול בקו הזמן.

טליה היקרה, את אישה מדהימה!

אני תקווה שעוד אנשים יגיעו אליך ויזכו לאושר וחיים חדשים בזכותך!!!
ענת
האימון איתך אפשר לי להתחבר למציאות ולשאיפות שלי בקריירה בצורה מדידה. בעזרתך לראשונה התחלתי לתכנן את הצעדים הבאים שלי ברמת המיקרו (ברמה היום יומית) כדי להגשים תכניות ברמת המאקרו (התקדמות בקריירה, תכנון יעדים לטווח ארוך). בעזרת האמון פרטנו את הפעולות ברמה השבועית שעליי לבצע על מנת להגיע למטרות ארוכות טווח של סוף השנה.
מהאימון למדתי לתכנן את העתיד המקצועי שלי לצד ביצוע המשימות ועמידה ביעדים של הארגון.
בעזרתך אני מתכנן את ההתפתחות האישית שלי לאורך השנה לצד העבודה השוטפת. האימון הכריח אותי לשים אצבע על נקודות בהן אסור עליי לוותר, ולהתעקש גם אם הדבר מייצר אי נוחות לגורמים אחרים בסביבה. ברמה האישית האימון חיזק אצלי תכונות שרציתי לשפר.
האימון אפשר לי להפוך את החלום למציאות, לגיטימציה לחלום, לדמיין, לפנטז. לדמיין דברים גדולים שאני רוצה לעשות, להשיג, לחיות.
כחלק מהצבת היעדים לטווח ארוך, לפריצות דרך, להשגת מטרות ברמת חזון, את מאד מעודדת אותי לחשוב "רחוק" יותר, את מגדירה את זה כ – "לזרוק את הכובע" הכי רחוק שאני יכול, הדבר מאד מחזק אצלי גישה חיובית ואופטימית לחיים מחד ומאידך הדבר נותן אמונה שהדברים הנ"ל ישימים והולכים לקרות לי באמת. חלק מהדברים אנחנו פורטים למשימות מיידיות שנועדו בסופו של דבר לשרת מטרות גדולות יותר על מנת בסופו של דבר לחיות את החלום. ברמה הפרקטית בעבודה היום יומית, האימון מאד מחזק אותי גם מול העמיתים שלי בעבודה, עוזר לחדד ולקדם הרגלים מקדמים, ומאפשר לי להשיג את מבוקשי מול הלקוחות ומול העובדים שלי.
גם ברמת היעדים של המשרד, אני יכול לומר בגאווה שכל הלקוחות שלי עומדים מעל היעדים שהוצבו בתחילת השנה, גם ברמת התקציבים והתוצרים הקריאטיביים וגם ברמת שביעות הרצון של הלקוחות מהמשרד ועמידה ביעדים שלהם. אני מרגיש התפתחות אישית ומקצועית גדולה שהן פרי של עבודה באימון של חצי שנה האחרונה.
אני רוצה להודות לך, המאמנת שלי, טליה אלדור, על הליווי המקצועי, ההדרכה, ההכוונה והאוזן הקשבת שהיית לי במהלך 4 חודשי אימון.
מקווה שאנחנו ממשיכים לעבוד ביחד כדי לכבוש את יעדיי.
א.ד.
מנהל בארגון בתחום הפרסום
תודה ! תודה !ושוב תודה !
היית נפלאה, והשיטה מדהימה, אנסה לתאר בקצרה עד כמה שניתן, כשמראש אני מודיעה שהמציאות עולה על כל דמיון או תיאור.

שנים שראיתי את עצמי משתרכת בלאות כתפיי דואבות, וברכיי כושלות. כובד האחריות איים להכריע אותי. פצועה וחבולה בגוף-ונפש, מתבוננת באופק ומוצאת אותו קודר ומאיים נראה היה שלמסע הזה לא יהיה סוף טוב. "תן בי כוח ריבונו של עולם" מלמלתי "תן בי כוח לעוד יום ,ל"יום אחד ", ובליבי תקווה, שמחר תזרח השמש בחיי. חמישה עשורי חיים ו קצת חלפו +חודש המתנה לתור.

ואז הגיע היום האחד. הבוקר הפציע מלא תקווה. אפילו הלב הרגיש ושמח. וכך ברגשות מעורבים פגשתיך ,מאירה ונעימה. ושם בחדרך התאחדו ההווה עם העבר, מחוגי השעון נעו קדימה,וגם אני נעתי על ציר הזמן, קדימה ואחורה, הלוך ושוב. ובסופו של התהליך, משא של "אלפיים שנות גלות" נשרו מעלי. התחושה הייתה כמו לטבול במי מעיין זכים בלב מדבר יצאתי ממנו,נקייה, רעננה,חדשה. רואה את העולם בעיני תינוק-אופטימי, מלא סקרנות, פתוח ללמידה בכל רגע. כך נפרדתי ממך,המומה ונרגשת, מתקשה להאמין, הזאת אני ?! מעולם, לא חוויתי משהו כל-כך עוצמתי ומדהים. [והתנסיתי בלא מעט שיטות-טיפול]

פתאום,עולם חדש קם לתחייה,יפה יותר ומבטיח יותר. אני מרגישה כמו דף חלק שניתנת לי האפשרות,לצייר בו את ציורי חיי כל יום וכל רגע מחדש, בבחירה מוחלטת.
האין זה נפלא ?!

אין סוף תודה ואהבה שלוחה לך טליה היקרה היי ברוכה,
והביאי ברכה ושמחה לעוד רבים רבים שזקוקים לך.
ישר-כוח.
פ.ר.
לתהליך קו הזמן עם טליה אלדור הגעתי למודת ועתירת ניסיון בתהליכים מסוגים שונים,
כשלנגד עיני המטרה- יצירת שינוי חיובי בחיי,

כבר בראשית כשטליה הסבירה שבשונה מתהליכים הרווחים, מדובר בתהליך ממוקד בזמן ובתוצאה,הרגשתי שאני במקום הנכון, לאורך התהליך העמוק והמדהים הרגשתי איך אני נפגשת ומשילה אמונות מגבילות שליוו אותי כל חיי…

באיזה שהוא אופן מופלא, בתהליך שהנחתה טליה במקצועיות ורגישות לעילא, חוויתי איך אמונות אלו מסיימות את תפקידן ואני נפרדת מהן לשלום ולא להתראות,, ובמקומן אני מנסחת,בסיועה של טליה, אמונות חדשות שנכונות לי להמשך צמיחה והתפתחות.
בחיים כמו בחיים המבחן הוא מבחן התוצאה, ואכן מאז התהליך אני בוחנת את חיי לעומק ומגלה כי במקומות שאני רגילה להתייחס אליהם בדרך מסוימת- חל שינוי!!!

ההתייחסות שונה , ההרגשה שונה, וההתנהגות משתנה, ואני חשה מופתעת כל פעם מחדש ולעיתים אף תמהה איך התנהגויות ואמונות כל כך שורשיות הלכו לבלי שוב, ובמקומן צומח שינוי חיובי -אכן תוצאה רבת עוצמה ונוכחות.

זה נראה לי לעיתים סוג של פלא – שתהליך כה ממוקד וקצר מסוגל להוביל לתוצאות עמוקות וארוכות טווח- אך אני חיה זאת מידי יום ומוקירה תודה גדולה לטליה ולדרך!!!
רונית
יזמית פרוייקטים
עבר כמעט חודש מאז התהליך שהעברת אותי בקו הזמן.
מודה שהיו בי ספקות לגבי היכולת של תהליך כל כך קצר- כמה שעות- לחולל שינוי עמוק לאורך זמן. לכן חיכיתי כדי לראות שהתוצאות לא מתפוגגות עם הזמן. ואכן מאז התהליך השתנו דברים. אני הרבה פחות מופעל כיום בסיטואציות שבעבר הפעילו אותי מאד חזק.
במקום הכעסים שהיו מופיעים בעבר ישנה יכולת לבחור במודע את התגובה הנכונה בסיטואציות שבעבר הרגשתי שהכפתורים נלחצים והופיעו רגשות עוצמתיים ופחד מאיבוד שליטה.
השקט שחוויתי בסיום התהליך היה הפתעה נעימה ובלתי צפוייה וההוויה עד היום וכיום הרבה יותר שקטה.

תודה רבה!

מאחל שהרבה אנשים ייהנו מהפירות של עבודתך הברוכה.
ד.י
מנכ"ל חברה בתחום הייעוץ הארגוני
באתי לטיפול בשיטת קו הזמן על מנת להתקדם במקום שהיה "תקוע" בחיי. בזכות הטיפול המסור והמקצועי ביותר שלך, טליה, מצאתי את המקורות לבעיות, וירדתי לעומקם של דברים במהירות ומיקוד מירביים. השיטה מופלאה ומתאימה לכל אדם, מבוגר או צעיר.

בעקבות הטיפול חיי השתפרו ללא היכר – אני מחובר לרצונות שלי, זכיתי להתקדמות משמעותית בקריירה שלי, ובכלל החיים כמו מסתדרים מאליהם — כי כבר אין לי את כל ה"מטענים" שסחבתי כל השנים לפני הטיפול.

תודה לך, טליה, ששחררת את עצמי מעצמי!
א.א
איש בידור ומדיה
טליה יקרה ,

אין בי מילים לתאר את עומק החוויה שעברתי במחיצתך ואת השפעתה המיידית על חיי! תודה על סבלנותך, רגישותך ובעיקר על המקצועיות,תרתי משמע.

הביטחון והרוגע שהשרית עלי ושאפשרו לי להתמסר ולנוע על ציר הזמן תודה על שהובלת אותי בבטחה למקום חדש, ל"ארץ המובטחת" ושפתחת לי פתח לחיים הרבה יותר קלים, פשוטים, יעילים ומועילים.

באהבה והערכה רבה,
פ.י
מאמנת אישית ועסקית
רציתי לעדכן בצורה מסודרת על מפגשי האימון שהיו לי עם טליה אלדור.
הכי חשובה מבחינתי הייתה דרך העבודה: הצבת יעדים ומטרות לשיפור וביצוע, ליווי כולל של התהליך עד לביצוען בשטח.
התקדמתי והפנמתי את מכלול ההתלמדויות אשר ניתנו לי במפגשים בצורה מצוינת…

אני ממתין כרגע למהלך הגדול הבא שלי .
כשאני ארגיש או אדע שהוא מגיע, אני וטליה נחזור לעבוד שוב ביחד.

תודה לך טליה – עונג גדול!
א.ג.
סופרווייזר במשרד פרסום
טליה יקרה,
שיחות האימון שלנו היו מאד מאתגרות, מאפשרות, מסקרנות ומניבות עבורי. מצאתי את עצמי, ממתינה לשיחתנו השבועית, יודעת שתמיד אצא עם משהו חדש שילווה אותי בחשיבה בהמשך השבוע ויתרום לצמיחתי.
ההבנה שאני יכולה להרוויח רבות מהאימון איתך, גרמה לי לפתיחות רבה ולנכונות לבדוק עימך באופן הכי חופשי את מה אני לא יודעת שאני לא יודעת על עצמי. ההקשבה, החוכמה, הניסיון והכלים המקצועיים בהם השתמשת (שילוב בין NLP וטכניקת האימון), תרמו מאד להתקדמותי בתהליך ולהנאתי ממנו.
אני מודה לך על ההתמסרות והנתינה
א.ש.
פסיכולוגית ומנכ"לית חברה
טליה יקרה,
עברו כחודשיים מאז עברתי בעזרתך, הדרכתך והנחייתך הבוטחת, חוויה מיוחדת שאני חשה בתוצאותיה ובשיפור המשמעותי שיש לה על איכות חיי.
המסע אל התחנות בזמן, ההתעכבות עליהן והאפשרות לבצע תיקון מהיר בזמן,ויחד עם זאת איכותי ועמוק משחררת אותי מעומסים מיותרים,מפחדים, מכעסים ,ומאפשרת לי להיות אדם רגוע ,נינוח וקליל יותר כלפי עצמי וכלפי הסובבים אותי- משפחתי וחברי.

אני יודעת כי פעולותיי בהווה הינן תוצאה של בחירה ולא של תגובה אוטומטית למשקעי העבר והידיעה הזו מעצימה אותי עד מאד. אין ספק כי התהליך אותו עברתי בהנחייתך הנהדרת המכילה והאוהבת אפשר לי לנוע בקלילות, להיות אדם בוחר ולמצות את היופי והשמחה שיש בעולמי.

תודה עצומה מכל ליבי,
מאחלת לך להמשיך ולהוות מזור ויד מכוונת לעוד רבים וטובים ובטוחה שתפליאי לעשות כן,
אורנית גורן – אגמון
מאמנת אישית ועסקית
עברתי את תרפיית "קו הזמן" ביום שני. למחרת, פתאום שרר שקט בראשי.
פתאום נדמו התקליטים (שסיפרו לי על זה ועל זה ולמה וככה) ונהיה שקט מבורך, ופתאום אני מגלה את עצמי ופתאום אני רק עם עצמי.
וזו הייתה חוויה מדהימה !!!
השקט הזה שנוצר בתוכי היה דבר מופלא, ולאט לאט עולות מתוכי מילים טובות, מילים בונות, מילים תומכות, והן נשארות ! הן לא בורחות מסיפורים אחרים שהיו מכסים אותם או מאפילים עליהם ופתאום יש בי את הידיעה המלאה שדברים אכן יקרו בדרך שאני רוצה
ואני יודעת שאני בדרך הנכונה וכמובן מתגלות עוצמות הנפש הרבות (שעד היום היו מתבזבזות על הגנה והתקפה). היום אפשר ללכת איתן הלאה ממוקדת. ואם יש היסוסים הם נשארים בדיוק שנייה, כי הידיעה הפנימית חזקה מהם ומלוה אותי בחמימות תומכת. ואני לא מפסיקה להודות לטליה על התהליך הניקוי המופלא הזה שמאפשר לי להיות פשוט עצמי.

אני מאחלת לכולם להרשות לעצמם לעבור את התהליך הזה ולגלות את עצמם מחדש.
ז.מ
מנחת קבוצות
היה לי מרגש להיפרד ממך היום ולראות את התהליך שעברתי במשך חודשי האימון.
ההישג הכי גדול מבחינתי בתהליך האימון הוא זה שהבנתי והפנמתי כי אני באמת יכולה לעשות הרבה דברים בניגוד למה שחשבתי לפני.למעשה, חל אצלי שיפור עצום באמונה הפנימית ובביטחון העצמי שלי.
במהלך האימון קיבלתי כלים איך להעביר סמכויות ואחריות, איך לקדם את עצמי בתוך החברה, איך לנהל יותר טוב את המשימות היומיות של כל הצוות ואיך לנהל את האנשים מתחתי. כל אלה מאפשרים לי להיות מנהלת טובה יותר ולהשיג תוצאות עסקיות מוכחות בשטח.
במהלך האימון גיליתי שאני יכולה להוביל את הצוות ויכולה לנהל בצורה מיטבית. מה שעבד באימון זה הנעימות בשיחות, האפשרות להעלות בעיות ולחשוב על דברים שלא הייתי חושבת עליהם ללא האימון, ולהסיק מסקנות אופרטיביות. קיבלתי טיפים מועילים ביותר לכל מיני דברים, למשל: איך לנהל שיחה "קשה", איך לדבר נכון עם הממונים עלי ועוד. הייתי שמחה להמשיך את המפגשים כדי לקבל עידוד, להמשיך להתקדם ולקבל עצות נוספות לניהול והתנהלות יומיומית.
מבחינתי האימון איתך הינו השקעה מעולה – הארגון השקיע כסף, אני השקעתי את זמני ואת האנרגיות שלי, והן אני והן הארגון קיבלנו תמורה מלאה והרבה הרבה מעבר לכך !!!
מרינה
סופרווייזר במשרד פרסום
במסגרת לימודי אימון אישי, התבקשנו לעבור בעצמנו תהליך של אימון.הגעתי אליך מאוד נרגשת למפגש ראשון ובלתי מחייב. כבר במפגש הראשון בסיומו בקשתי ממך לתאם עימי מפגשי המשך, חשתי כי זה הקשר אותו אני מחפשת, את האדם אותו אני בוחרת ללוות אותי במסע חיי, ואהבתי גם את הסביבה המאפשרת שחשתי אצלך. החלטה ראשונית זו בהחלט הוכיחה עצמה בהמשך.

חיכיתי לכל מפגש, הסתקרנתי לאן תובילי אותי ומה התובנות אליהן אגיע בכל פעם. השאלות שלך השכילו לנווט אותי, למקד אותי ולחוש שהערפל מתפזר בכל פעם יותר ויותר.

את תחושת השלווה והנינוחות אני נושאת עימי עד עתה. מזכירה לעצמי תובנות אליהן הגענו ביחד, מזכירה לעצמי את החזון ומנסה לצעוד לעברו.

כמי שהתחילה לאמן בעצמה, אני משמרת את התחושות שלי כשישבתי למולך, וחשה טוב יותר את היושב עכשיו למולי!!

תודה שעזרת לי לחלום, בעזרתך אני גם יודעת שאגשים אותם!!!

ורדה פ.
מאמנת
הגעתי במשבר גדול בחיי:
הגעתי לטליה בתקופת משבר גדול בחיי בתחום המקצועי ובתחום האישי.
בעקבות מספר דברים שנשמטו מחיי בזמן מאוד קצר הרגשתי שכל העבודה האישית שעשיתי מזה זמן רב הייתה לשווא ושעליי להתחיל ממש מההתחלה לבנות את חיי בתחום האישי – הזוגי והמשפחתי ובתחום המקצועי שבו נכנסתי לצומת דרכים.
הייתי מלאה ברגשות שליליים, הייתי ברגע בחיי בו הרגשתי שאינני מסוגלת להמשיך לבד.
הבנתי שאני חייבת לעבוד עם אדם מקצועי שיעזור לי לצאת ולזוז מהטריטוריה אליה נכנסתי.
לאחר פגישה עם שתי מאמנות שלא הייתה לי כימיה איתן או עם שיטתן, הגעתי לטליה ומיד ידעתי שהגעתי למקום הנכון. בזכות אישיותה ובזכות הידע המקצועי שלה והשיטה בה היא עובדת ששמה דגש גם על התהליך וגם על התוצאה.
התהליך
כשהתחלנו את התהליך העבודה הייתה בעיקר להתמקד בהווה ובעתיד ובראייה והפנמה של מציאות חדשה.
קודם כל מציאת הכלים והדרך איך לעבור את היומיום ולהיות מסוגלת לתפקד ברמה הבסיסית ביותר עם מטרה של לצמצם רגשות שליליים ולכוונן את עצמי בכל יום ע"י תרגולים ספציפיים בשעות שונות של היום.
במקביל, התחייבתי למס" משימות בכל שבוע אותן אעשה על מנת לזוז מהמקום בו הייתי בתחום המקצועי והאישי.
המפגשים נתנו לי עוגן שאיפשר לי לקחת את המחויבות לשינוי. תהליך האימון איפשר לי לבדוק לאורך כל הדרך את התוצאות המתקבלות לנוכח העשייה. לאחר 3 מפגשים התחלתי להרגיש יותר טוב. הרגשות השליליים הצטמצמו באופן משמעותי. התחלתי לראות מה כן עובד בחיים שלי ולשחרר אמונות מגבילות.
התחלתי להתחבר מחדש לעוצמות הפנימיות שלי. התחלתי להתנהל אחרת ולדחוף את חיי קדימה.
תהליך האימון
התהליך עבורי עד כה איפשר לי להתחבר מחדש לעצמי ולחזור ולהתמקד במטרות וביעדים בחיי. מצאתי מאמנת מקצועית ביותר שעובדת איתי בשתי רמות, ברמת הדרך וברמת התוצאה.
ברמת הדרך האימון מאפשר לי שיחרור אמונות ודפוסי חשיבה מגבילים בחיי. חיבור מחדש לעוצמות הפנימיות שלי. עבודה בזמן הווה על בניית קו אופק חדש של תמונה ברורה איך אני רואה את עצמי מתחדשת בהווה ובעתיד בדרכי אל האושר. הבנת מהם הערכים החשובים לי. לקיחת מחויבות אישית לשינויי. קבלת תרגילים קונקרטיים להפחתת רגשות שליליים ולהתכווננות יומיומית תוך שימת דגש על מה עובד בחיי ואיך לעבור את היומיום ולצאת מהקושי אל עבר האפשרות. ברמת התוצאה האימון מאפשר לי לסמן מטרות ויעדים להתמקד בעשייה בזמן הווה לבדוק לאורך כל הדרך את התוצאות המתקבלות לנוכח העשייה. תודה ענקית , טליה
ג.ג.
אמנית
היי טליה!
רציתי להודות לך על התהליך שעברתי, שהיה עבורי התנסות חווייתית עצומה! האפשרות לחזור אחורה ולתקן ולערוך חוויות והתנסויות שליליות עם השפעות על ההווה והעתיד היא מדהימה ועד שלא חווים אותה לא ניתן לשער עד כמה זה קל ופשוט ללמוד מחדש ולתקן דברים, לפתוח דלת עם אפשרויות בלתי מוגבלות עבורי.

האפשרות לראות את עצמי בעתיד כפי שאני רוצה להיות, כפי שאני חולם להיות היא אחד מרגעי השיא בתהליך, מה גם שכאשר רואים תמונה\סרט כל כך מוחשיים בדמיון זה גורם לרצות להגיע לשם יותר, זה מדגדג לפעול ולעשות כל מה שאפשר כדי להתאחד עם האני שלי מהעתיד, האני שאני רוצה וחולם ושואף אליו.

היום אני יכול לראות דברים בצורה ברורה יותר, יודע בצורה ברורה יותר מה עליי לעשות כדי להגיע ולהשיג את המטרה שלי. אני מרגיש להוט יותר ואמביציוזי יותר להגיע לשם. היום יש לי את האפשרות והכלים לשחזר חלק מהדברים שעשינו ועברנו יחד בתהליך. אני יכול לעצום עיניים ולראות את עצמי בעתיד שלי ולמלא שוב את מצבור האנרגיות שלי ואת הרצון וההתלהבות שלי להשיג.
איזה כייף לי!! 🙂 )
נ.ט.
יזם בתחום הספורט
טליה,
ביום שנפגשנו לתהליך שיתפתי אותך בכמה נושאים שברצוני לעבוד עליהם במישור האישי והעסקי. בסוף התהליך הבנתי שעברתי איתך מסע קצר אך מרתק שנמשך כשבע שעות. בתהליך הבנתי את חשיבות החיבור ללא מודע ולמדתי שניתן, בעזרתך כמובן, ובעזרת הטכניקה המרתקת, ליצור ממש דיאלוג עם הלא מודע. התהליך אפשר לי לגעת בנקודות שהיו עיוורות לגבי ושניהלו את מערכת השיקולים וקבלת ההחלטות שלי עד אז .
כמו כן התהליך אפשר לי ליצור פריצת דרך משמעותית בכמה רבדים משמעותיים ולשחרר חסמים שעיכבו אותי בהשגת המטרות שהצבתי לעצמי הן בפן העסקי והן בפן האישי .

רציתי להודות לך טליה על הנוכחות שלך ועל הובלת התהליך בצורה מקצועית, מרתקת, מאפשרת ונעימה, שאפשרה לי להשיג את התוצאות שביקשתי להשיג .
אין לי ספק כי שימוש בטכניקת ה TIME LINE יכול לתרום בצורה פורצת דרך לכל מי שחפץ בלדלג מעל מכשולים מהותיים בכל רובד אישי ועסקי

יישר כוח!
ט.ק.
מאמן ויזם
טליה,
את מדהימה!

החזרת אותי לעצמי! שזו המתנה הטובה ביותר שיכולתי לבקש ולקבל.

זה ממש כך – אני מרגישה שבהתלבטות התת מודע זמין לי ואני יכולה לפנות ולהתייעץ איתו. מדהים כמה זמין ופשוט זה!

מחכה בקוצר רוח ובהתרגשות להמשך השינוי, ממקום של הקשבה עצמית אמיתית ופוקוס שיוביל לעשייה מוצלחת.

המשיכי לגעת באנשים בדרך כה מיוחדת, המשיכי לתת לאנשים מתנה כה נפלאה ולהכניס אור לחייהם.
עינת
רציתי להודות לך על חוויה קסומה שעברתי יחד איתך, חוויה מעצבת, שאקח איתי הלאה בידיעה שזו הנקודה בה אוכל לומר שיצאתי לדרך חדשה.

רוצה לשתף אותך בדברים שכתבתי אתמול:
היום עברתי יום מדהים! אני יודעת שמפה אני מתחילה מחדש! אני לוקחת את עצמי בידיים מלאת אהבה, עוצמה, ביטחון ומסתכלת לעתיד אחרי שסגרתי את העבר ושחררתי את כל מה שהפריע לי. מפה אני מתנהלת אחרת – ולוקחת אחריות על החיים שלי. אני מרגישה יותר רגועה, שלווה, מלאת ביטחון, מחייכת, צוחקת, אוהבת, מאושרת, עושה את הדברים בזמן ומתמידה! אני רוצה להודות לך על ההזדמנות שניתנה לי לעבור את היום הקסום הזה, על החוויה הנפלאה שהתאפשרה לי אצלך- אני מודה עליה (שמצאתי, שהגעתי, שהאמנתי, שהתאפשר לי), על שיכולתי לתת לעצמי מתנה ולשחרר דברים ורגשות מגבילים, אמונות מעכבות, וחסמים שעיכבו אותי בחיי.
שוב תודה ענקית על הכול ובעיקר על ההזדמנות שהענקת לי להתחיל מחדש!
ורד ג.